نمایش پست تنها
قدیمی 15-04-2010, 02:36 PM   #4
mehdi
(کاربر حرفه ای)

mehdi آواتار ها

mehdi به Yahoo ارسال پیام
Emo7 مشخصات ایکس باکس 360

یه کم اطلاعات درباره اینکه با این کنسول نازنین چه کارا که نمیشه کرد .

سلام دوستان گرامی.من مقاله ای برای شما نوشته ام که در این مقاله به بررسی امکانات ایکس باکس 360 پرداختم و دوست دارم که شما رو با امکانات این کسول آشنا کنم . شاید بیشتر شما از این امکانات بیخبر باشید پس نگاه کردنش ضرر نداره و اطلاعت خودتون رو زیاد می کنید.

در مورد سخت افزار داخلی کنسول اطلاعات کافی ندارم ولی تمام کار هایی رو که میشه با این کنسول انجام داد برایتون توضیح می دهم.

1 – یکی از بهترین امکانات ایکس باکس 360 ، XBOX LIVE است. محیطی که در آن می توانید نسخه دمو یا کامل یک بازی را دانلود کنید و یا با دوستانتان به صورت آن لاین بازی کنید.

2 - اتصال به اینترنت و چت با دوستان خود از دیگر امکانات این کنسول هست.شما می توانید مثل وقتی که پشت کامپیوتر هستید با دوستان خود ارتباط برقرار کنید.

3 – امکان متصل کردن یک وب کم به دستگاه و بعد از اتصال به اینترنت با دوستان خود به صورت زنده ارتباط بر قرار کنید.

وب کم مخصوص

4-شاید بسیاری از بازی خورها(منظورم PC باز ها هست) دوست داشته باشند که در حین بازی کردن موسیقی گوش دهند،xbox 360 این امکان را به شما می دهد که در حین بازی کردن موسیقی گوش دهند.فقط کافیه که از قبل موسیقی در هارد این دستگاه ریخته شود.

5 – اتصال دو عدد USB یا تمام چیز هایی که فیش USB داشته باشند مثل موبایل ، دوربین و... .پس از اتصال شما می توانید اطلاعات مختلف بین دستگاه و آن وسیله را مبادله کنید و موبایل خودتون را شارژ کنید.

6-امکان پخش فیلم با فرمتهای مختلف .من خودم این فرمت ها رو امتحان کردم و اجرا شدن:

DVD- RIP
Divx
Avi
WMW
3gp

و.... که هنوز من اطلاعی ندارم.البته فرمت هایی هم که اجرا نمی شود می توان با اتصال به xbox LIVE و بعد به قسمت support به روز کنید.

7 – امکان دیدن عکس به صورت اسلاید های قشنگ و پشتیبانی از بیشتر فرمت های عکس از جمله GIF , JPG ,BMP و بسیاری دیگر.در ضمن شما می توانید آن ها را روی دستگاه ذخیره کنید.

8 – انتخاب عکس برای Background داشبورد.در ضمن شما می توانید برای داشبورد خود تم انتخاب کنید با امکانات بالا.

9 - شاید از جمله برتری های ایکس باکس 360 از سایر کنسول وجود بازی های متنوع و بسیار خوب در بازار می باشد.

از جمله بهترین بازی های انحصاریXbox 360 بازی Gears of war و Halo وFable و بساری بازی قشنگ.

10 – قیمت بازی ها بسیار مناسب تر از سایر کنسول ها هست.(البته در ایران که هنوز فرهنگ کپی رایت جا نیافتاده)

11- امکان دسترسی یه سایر امکانات دستگاه در هنگام بازی .یک چیزی بهتون بگم که این امکان در PS3 وجود ندارند.

12- متصل کردن ایکس باکس 360 به کامپوتر و چیز هایی را که دوست دارید روی دستگاه بریزید.

13 – متصل کردن ایکس باکس 360 به مانیتور با خرید یک کابل به نام VGA .

کابل VGA

14- امکان متصل کردن یک هدفن به دسته(که مخصوص است و روی دستگاه فروخته می شود) در محیط Xbox LIVE صدا ها را از گوشی بفهمید.برای اینکه بتوانید در ضمن بازی صدا را از هدفن بفهمید باید یک هدفن تهیه کرده و آن را به ورودی صدای تلویزیون متصل کنید.

15- طول عمر باتری دسته خیلی زیاد است و طی آمارگیری که انجام شده طول عمر باتری ایکس باکس 2 برابر طول عمر باتری دسته PS3 است.

16- اتصال دو مموری به دستگاه برای ذخیره کردن بازی ها بر روی آن.این دو مموری واسه مدلی است که خود دستگاه هارد داخلی ندارد.(Core)

17- تنظیم کردن زمانی که کنسول به صورت خودکار خاموش شود.

18- تنظیمات Family Setting .در این تنظیمات شما می توانید واسه کنسول خود قفل بزارید تا دیگران نتوانند استفاده کنند.در ضمن در این قسمت تنظیمات دیگری هست که متاسفاه من اطلاعی ندارم.

19 – کابل HDMI که روی مدل های جدید Xbox 360 موجود می باشد .به وسیله این کابل می توانید بازی های خود را روی تلویزیون های HD با کیفیت بالا بازی کنید.

پورت کاربل HDMI

20 – در مورد مقایسه بازی های xbox 360 و PS3 باید بگم که در مقایسه های متعددی که در سایت های مختلف می شود بیشتر موقع ها ،بهتر بگم بیش از 90 درصد این مقایسه ها رو ایکس باکس 360 می برد .بازی ها بر روی Xbox 360 با کیفیت خوب اجرا می شود.ونسبت به بازی های PS3 که خیلی بی روح و تاریک هستند بازی ها بر روی xbox 360 با شفافیت بالا و زنده هستند.

21- دسته خوش دست و خیلی روان که کنترل بازی ها رو بسیار راحت کرده.

واسه PC باز هایی که می گن فقط کیبورد

22- وسایل جانبی بسیار متععد و جالب

تمام اطلاعاتی که در رابطه با کنسول می دونستم واستون بیان کردم امیدوارم خوشتون بیاد.
mehdi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول